Netia broni poziomu 4,4 zł

Piotr Wiśniewski
10-01-2005, 00:00

Papiery spółki, która w 2003 r. wyszła z zapaści finansowej i obecnie jest typowana jako najbardziej atrakcyjna dla inwestorów o zacięciu spekulacyjnym, mają aż 4,5- -proc. udział w indeksie WIG20. Daje to szanse na zainteresowanie ze strony największych inwestorów.

W drugiej połowie grudnia wydawało się, że Netia ma swoje 5 minut, ale wzrosty wywołała omyłkowa informacja. Świeca wysokiej fali ukształtowana 21 grudnia wskazywała, że rynek stracił orientację. Korekta, odbywająca się w granicach wyznaczonych przez długi biały korpus z 20 grudnia, miała swoje dolne ograniczenie na obecnie testowanym poziomie 4,4 zł. Wartość obrotów w ostatnich dwóch tygodniach była jednak wyraźnie niższa. Papiery nabywane podczas grudniowych wzrostów nie zdążyły się jeszcze obrócić. Aby kurs mógł rosnąć, konsolidacja w okolicach 4,4 zł może jeszcze potrwać. Przełamanie tego wsparcia mogłoby być zapowiedzią dalszych spadków.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wiśniewski

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Netia broni poziomu 4,4 zł