Neutralnie przed dzwonkiem w USA

17-11-2010, 13:32

Po wtorkowym, podażowym zamknięciu sesji w  USA, nastroje w handlu elektronicznym są neutralne. To oznacza, że można spodziewać się wszystkiego.

Przed nami kilka publikacji, które mogą ustalić na dobre tendencje na środowej sesji. Godzinę przed dzwonkiem na Wall Street poznamy październikową inflację w USA oraz liczbę nowych pozwoleń na budowę domów i październikową liczbę rozpoczętych budów domów. Godzinę po dzwonku na rynek napłynie informacja o wielkości zapasów gazu ziemnego. Dane, które już poznaliśmy – liczbę wniosków o kredyt hipoteczny w USA, która spadła w minionym tygodniu o 14,4 proc. w porównaniu z poprzednim tygodniem – nie były najlepsze, jeśli porównać je z poprzednimi, które wykazały tygodniowy blisko 6-proc. wzrost liczby. Ta publikacja jednak nie wydaje się być najważniejszą. Inwestorzy będą czekali na informację o inflacji oraz wieści ze spółek.

Na razie futuresy na główne indeksy znajdują się lekko ponad kreską. W handlu elektronicznym zniżkuje o 0,7 proc. kurs Target Corp. Spółka zapowiedziała na dziś publikację wyników. Wcześniej prognozowała zakończenie III kwartału 68 centami zysku na akcję. Rosną przed dzwonkiem kursy GlaxoSmithKline po informacji o dopuszczeniu na rynek leku na toczeń rumieniowaty produkowanego z Human Genome Sciences. Kurs ostatniej ze spółek rośnie o ponad 4,5 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Neutralnie przed dzwonkiem w USA