Nextbike rozszerza współpracę z Orlenem w Warszawie

AR
opublikowano: 28-08-2018, 12:48

Stołeczny system Veturilo powiększy się o nowe stacje z rowerami do wypożyczenia – na stacjach paliw PKN Orlen.

Współnie z Orlenem Nextbike Polska, operator systemu rowerowego Veturilo w Warszawie, uruchomi 11 nowych stacji rowerowych, w tym stację rowerów elektrycznych - informuje spółka. Część z nich od poniedziałku jest dostępna dla użytkowników.

Zobacz więcej

Fot. Nextbike

– Coraz więcej stacji Veturilo funkcjonuje dzięki naszej współpracy z biznesem. Poza PKN Orlen współpracują z nami właściciele galerii handlowych, biurowców i innych firm  – informuje się Robert Lech, prezes Nextbike Polska. 

Wspólnie z Orlenem, poza Warszawą, spółka rozbuduje wkrótce systemy rowerowe w Białymstoku (o 6 stacji i 60 rowerów), Lublinie (o 5 stacji i 50 rowerów), Łodzi (o 5 stacji i 50 rowerów), Wrocławiu (o 5 stacji i 50 rowerów) i Katowicach (o 4 stacje i 40 rowerów). Łącznie w całej Polsce użytkownicy będą mogli skorzystać z 36 nowych stacji rowerowych i 360 rowerów.

W systemach Nextbike, w różnych miastach, zarejestrowanych jest już ponad 700 tys. użytkowników. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu