NFI Hetman <NFIWo.WA> powołanie Członkow Rady Nadzorczej

Kazimierz Krupa
12-01-2004, 19:41

NFI Hetman <NFIWo.WA> powołanie Członkow Rady Nadzorczej POWOŁANIE CZŁONKOW RADY NADZORCZEJ
Raport bieżący 2/04
NFI „Hetman" S.A. informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie NFI „Hetman" S.A. w dniu 12 stycznia 2003 r. powołało do składu Rady Nadzorczej Funduszu, pod warunkiem objęcia akcji serii B wyemitowanych zgodnie z uchwałą nr 3 Walnego Zgromadzenia z dnia 12 stycznia 2004 r. przez Empik Centrum Investments S.A., Domy Towarowe Centrum S.A. oraz Eastbridge N.V., niżej wymienione osoby:
1) Zofia Bakoń,
2) Alicja Kornasiewicz,
3) Bogna Kuczyńska,
4) Mark Burch,
5) Tomasz Chenczke,
6) Peter Kadletz.
Zofia Bakoń ma 54 lata. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła Podyplomowe Studia Informatyczne w Szkole Głównej Handlowej. Posiada tytuł biegłego rewidenta. W latach 1972-1980 była zatrudniona w przedsiębiorstwie branży elektronicznej. Od 1980 do 1989 roku pracowała w Ministerstwie Sprawiedliwości na stanowisku główny inspektor. W latach 1989-1990 zatrudniona była w przedsiębiorstwie zagranicznym branży budowlanej na stanowisku głównego księgowego, a w okresie od lipca 1990 do lutego 1992 roku w spółce „Polska Telewizja Kablowa S.A." na stanowisku główny księgowy/dyrektor finansowy. Od kwietnia 1992 do marca 1997 roku pełniła funkcję głównego księgowego/dyrektora finansowego w spółce „FOTO-WORLD", a od września 1996 roku pełni funkcję dyrektora finansowego w spółce ESI Polska - Zakład Dar Natury w Warszawie, wchodzącej w skład grupy Nestle. Zofia Bakoń jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Krajowej Izby Biegłych Rewidentów oraz Business Centre Club. Prowadzona przez nią działalność nie jest konkurencyjna w stosunku do NFI "Hetman" S.A. Zofia Bakoń nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej i nie uczestniczy w innej konkurencyjnej wobec NFI „Hetman" S.A. osobie prawnej jako członek jej organu.
Alicja Kornasiewicz ma 52 lata. Jest doktorem nauk ekonomicznych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Absolwentka Angielskiego Centrum Doskonalenia Kadry Bankowej w Londynie (specjalizacja: bankowość i finanse) oraz Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra. Ukończyła także programy menedżerskie INSEAD w Paryżu. Alicja Kornasiewicz rozpoczynała karierę zawodową w latach 1973-1977 jako pracownik Działu Księgowości w Fabryce Ciągników „Ursus". Od 1977 do 1979 roku zajmowała stanowisko księgowej w Ministerstwie Handlu Wewnętrznego i Usług, a w latach 1979-1982 pracowała na stanowisku dyrektora finansowego w firmie „UNITRA-PHZ". W okresie od 1982 do 1986 roku pełniła funkcję Dyrektora finansowego/głównego księgowego oraz członka zarządu w spółce „Interpegro" Sp. z o.o., a w latach 1986-1987 była doradcą dyrektora zarządzającego w Fabryce „Norblina". Od 1987 do 1991 roku pracowała w spółce „Impexmetal PHZ" jako dyrektor handlowy. W latach 1991-1993 była dyrektorem w firmie „Moore and Stephens Consulting and Chartered Accountants". Od 1993 do 1997 roku pracowała w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju, początkowo jako senior banker, a od 1996 roku jako Dyrektor Biura w Polsce. W okresie od grudnia 1997 do lipca 2000 roku zajmowała stanowisko Sekretarza Stanu Ministerstwie Skarbu Państwa. Od października 2000 roku pełni funkcję Członka Zarządu, początkowo CA IB Investment Bank AG, a następnie CA IB Corporate Finance GmbH. Od listopada 2000 do stycznia 2003 roku pełniła funkcję Prezesa Zarządu CA IB Securities S.A. w Warszawie, a od lutego 2003 r. jest Prezesem Zarządu CA IB Polska S.A. Od listopada 2001 r. jest Przewodniczącą Rady Nadzorczej BPH PBK S.A. Alicja Kornasiewicz posiada tytuł biegłego rewidenta, jest członkiem Krajowej Izby Biegłych Rewidentów, Honorowym Wykładowcą Instytutu Rachunkowości w Anglii i Walii oraz Członkiem International Federation of Accountants. W latach 1989-1991 była posłem na Sejm X kadencji, a od grudnia 1997 roku do sierpnia 2000 roku Członkiem Komisji Papierów Wartościowych desygnowanym przez Ministra Skarbu Państwa. W okresie od lutego 1999 do lutego 2003 roku była także Członkiem Komisji Egzaminacyjnej Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Pani Alicja Kornasiewicz jest Honorowym Członkiem Związku Maklerów i Doradców. Prowadzona przez nią działalność nie jest konkurencyjna w stosunku do NFI "Hetman" S.A. Alicja Kornasiewicz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej i nie uczestniczy w innej konkurencyjnej wobec NFI „Hetman" S.A. osobie prawnej jako członek jej organu.
Bogna Kuczyńska ma 40 lat. Jest magistrem lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1990-2002 pracowała w firmie „EB Kompania Piwowarska" jako menedżer ds. konsolidacji. Od 2002 roku do chwili obecnej pracuje w Internal Audit & Fin Control. Pani Bogna Kuczyńska jest Członkiem ACCA - Association of Chartered Certified Accountants, posiada Licence speciale en gestion financiere Instytutu St. Louis w Brukseli. Prowadzona przez nią działalność nie jest konkurencyjna w stosunku do NFI "Hetman" S.A. Bogna Kuczyńska nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej i nie uczestniczy w innej konkurencyjnej wobec NFI „Hetman" S.A. osobie prawnej jako członek jej organu.
Mark Burch ma 36 lat. Jest obywatelem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Magister finansów, absolwent Uniwersity of Florida College of Law oraz University of Leuven ze specjalizacją prawo Unii Europejskiej. W roku 1994 pracował jako asystent adwokata w American Law Group na Florydzie, a w 1995 roku pełnił to stanowisko w SJ Berwin w Brukseli w Belgii. W latach 1995-2003 pracował jako radca prawny w Eastbridge N.V. W chwili obecnej jest głównym radcą i członkiem Zarządu w Eastbridge N.V. Prowadzona przez niego działalność nie jest konkurencyjna w stosunku do NFI "Hetman" S.A. Mark Burch nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej i nie uczestniczy w innej konkurencyjnej wobec NFI „Hetman" S.A. osobie prawnej jako członek jej organu.
. Tomasz Chenczke ma lat 43. Posiada tytuł Juris Doctor z California Western School of Law w San Diego oraz tytuł Bachelor of Arts z University of Michigan w Ann Arbor. Pracował jako doradca w Ministerstwie Finansów i prowadził praktykę bankową i finansową w firmie Baker & McKenzie w Warszawie oraz grupę rynków kapitałowych w ING Bank Śląski S.A. w Warszawie. Zasiadał w zarządzie spółki Elbrewery, gdzie był odpowiedzialny za konsolidację operacji, fuzje i przejęcia. Od 2002 roku jest związany z grupą Eastbridge N.V.. Prowadzona przez niego działalność nie jest konkurencyjna w stosunku do NFI "Hetman" S.A. Tomasz Chenczke nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej i nie uczestniczy w innej konkurencyjnej wobec NFI „Hetman" S.A. osobie prawnej jako członek jej organu. Peter Kadletz ma 42 lata. Jest obywatelem austriackim. Posiada tytuł doktora nauk prawnych - specjalizacja: stosunki międzynarodowe. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu. W latach 1988-1993 pracował na stanowisku menedżera w Banku Austria. Od 1993 do 1997 roku był zatrudniony na stanowisku Senior Manager w Westdeutsche Landesbank Girozentral w Dusseldorfie. W latach 1997-2001 zajmował stanowisko Senior Manager, a następnie został Dyrektorem Departamentu Międzynarodowych Projektów Finansowych w Banku Austria Creditanstalt AG w Wiedniu. Od roku 2001 do dnia dzisiejszego zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego oraz Dyrektora Departamentu ds. konsorcjum i pożyczek (Syndication & Loan Markets) w Banku Austria Creditanstalt AG . Prowadzona przez niego działalność nie jest konkurencyjna w stosunku do NFI "Hetman" S.A. Peter Kadletz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej i nie uczestniczy w innej konkurencyjnej wobec NFI „Hetman" S.A. osobie prawnej jako członek jej organu.
Dariusz Cholerzyński
Prokurent CA IB Fund Management S.A.
Data sporządzenia raportu: 12-01-2004

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / NFI Hetman &lt;NFIWo.WA&gt; powołanie Członkow Rady Nadzorczej