Nie ma znaczenia gdzie jesteś – Wystarczy jedno kliknięcie

Materiał partnera
opublikowano: 22-02-2018, 09:38
aktualizacja: 22-02-2018, 09:43

Za pomocą nowej aplikacji EasyStart Web na twoim smartfonie, smartwatchu lub komputerze PC włączysz zdalnie swoje ogrzewanie postojowe. To jeszcze nigdy nie było tak proste.

Rozmrożone szyby, podgrzany silnik oraz ciepłe wnętrze twojego samochodu w mroźne zimowe poranki – taka wizja może stać się całkowicie realna dzięki nowoczesnym systemom ogrzewania postojowego jakie oferuje firma Eberspächer. Szykując się do pracy lub pijąc poranną kawę w domu jednym kliknięciem na twoim smartfonie, smartwatchu lub komputerze PC uruchomisz ogrzewanie postojowe w swoim samochodzie.

Zamiast porannego pośpiechu, warkotu zimnego silnika podczas odpalania, walki z zaparowanymi szybami oraz skrobania szronu wsiądziesz do ciepłego, przygotowanego już do podróży auta i rozpoczniesz spokojnie dzień. Zapewnij sobie najwyższy komfort - to jeszcze nigdy nie było tak proste.

HYDRONIC S3

Nowe ogrzewanie wodne Hydronic S3 to mocne, wydajne, szybkie w działaniu i przyjazne dla środowiska urządzenie, które zapewni ci dobrą widoczność oraz przyjemnie ciepłe wnętrze twojego samochodu. Dodatkowo wstępnie podgrzany silnik, będzie chroniony przed nadmiernym zużyciem związanym z zimnym startem redukując przy tym emisję zanieczyszczeń. Ogrzewanie postojowe Eberspächer to doskonałe połączenie komfortu, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

EasyStart Web

To najwyższej klasy rozwiązanie wśród zdalnych sterowań. Za pomocą nowej aplikacji EasyStart Web twoje ogrzewanie postojowe uruchomisz w każdym momencie bez względu na to gdzie jesteś lub gdzie zaparkowany jest twój pojazd. Serwer internetowy otrzymuje poprzez aplikację na smartfonie lub w przeglądarce sygnał, który wykorzystując sieć GSM dostarcza go do odbiornika. Aplikacja ta jest dostępna na każdym telefonie oraz nie wymaga zakupu karty SIM.

Dodatkowym atutem jest również kompatybilność ze smartwatchem, co usprawni i unowocześni komunikację pomiędzy urządzeniami. To zdecydowanie najszybszy i najłatwiejszy sposób obsługi twojego ogrzewania postojowego za pomocą jednego kliknięcia. EasyStart Web zagwarantuje Ci najwyższy komfort oraz nieograniczony zasięg bez względu na to gdzie jesteś.

 

www.eberspaecher.pl 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Nie ma znaczenia gdzie jesteś – Wystarczy jedno kliknięcie