Nie tylko kasy fiskalne

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
opublikowano: 22-03-2006, 00:00

ELZAB S.A. kojarzony jest jako jeden z głównych polskich producentów kas i drukarek fiskalnych. Tymczasem w ostatnich latach znaczące miejsce w strukturze sprzedaży zdobyły inne produkty wspierające sprzedaż detaliczną, takie jak szuflady kasowe, sprawdzarki cen, wagi elektroniczne czy drukarki etykiet.

Szeroka oferta, która pozwala na dobór produktów dostosowanych do potrzeb placówki handlowej, niezależnie od jej wielkości i profilu, stała się wizytówką firmy.

Dzięki temu szczycimy się dostawami urządzeń marki ELZAB do tak znanych firm jak m.in. hipermarkety Real, Carrefour, supermarkety Champion, Globi, Leader Price, sieci sklepów Edeka, Elea, polskie sieci Lewiatan, LD, PSS Społem, Euro Sklepy, Chata Polska, sklepy odzieżowe Reserved, Vistula, stacje paliw Jet, Aral/BP, Statoil, drogerie Natura czy restauracje McDonald’s i KFC.

Przy tym równie znacząca w 2005 r. była sprzedaż najmniejszej w ofercie kasy ELZAB Mini, adresowanej do licznego grona odbiorców z sektora usług i drobnego handlu.

Szczególną wagę przykładamy do jakości i niezawodności naszych produktów. Owocuje to uznaniem na rynku krajowym i dało nam szansę zaistnienia poza granicami kraju. Trwająca od kilku lat kooperacja z brytyjską firmą Cash Bases umożliwia sprzedaż produkowanych przez ELZAB szuflad kasowych do 4 krajów Europy Zachodniej.

W 2005 r. opracowaliśmy całkowicie nową kasę, dostosowaną do przepisów fiskalnych obowiązujących na Węgrzech. Wraz z innymi urządzeniami naszej produkcji, kasa jest dystrybuowana na tamtejszym rynku przez spółkę Micra Metripond Kft, która należy do Grupy Kapitałowej ELZAB.

Jerzy Biernat, Prezes Zarządu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu