Niskie obroty i niewielkie zmiany na rynku złotego w piątek

Internet Securities
opublikowano: 26-05-2006, 14:12

Zmiany na krajowym rynku wciąż są niewielkie, podobnie jak obroty. W ostatniej godzinie euro i dolar odrobiły część wcześniejszych strat wobec złotego. Obecnie euro jest o 0,2 grosza tańsze niż wczoraj, natomiast dolar o 0,6 grosza. Przed godziną było to jeszcze odpowiednio 1,4 i 1,2 grosza.

Zmiany na krajowym rynku wciąż są niewielkie, podobnie jak obroty. W ostatniej godzinie euro i dolar odrobiły część wcześniejszych strat wobec złotego. Obecnie euro jest o 0,2 grosza tańsze niż wczoraj, natomiast dolar o 0,6 grosza. Przed godziną było to jeszcze odpowiednio 1,4 i 1,2 grosza.

Polska waluta pozostaje wciąż pod wpływem eurodolara. I to zmiany na tej parze będą decydować o tym na jakich poziomach tydzień zakończy zarówno EUR/PLN, jak i USD/PLN. Mogą to być poziomy różne od obecnych, gdyż o godzinie 14:30 i 15:45 zostaną jeszcze opublikowane dane z USA, które mogą wpłynąć na notowania dolara.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Niskie obroty i niewielkie zmiany na rynku złotego w piątek