Nissan otworzył nowy magazyn

Krzysztof Kluska
opublikowano: 30-07-2001, 00:00

Nissan otworzył nowy magazyn

Nissan Poland otworzył nową placówkę. Uruchomienie magazynu części zamiennych, który zdaniem przedstawicieli firmy, jest jednym z nowocześniejszych obiektów tego typu w kraju, umocni pozycję firmy na polskim rynku. Kazunori Namekata, prezes Marubeni Auto and Construction Machinery Europe, głównego udziałowca Nissan Poland, obecny na inauguracji nowej placówki, zapewnił, że nie jest to ostatnia inwestycja Nissana w Polsce. W planach firmy, oprócz stałego wzrostu sprzedaży samochodów, jest dalszy rozwój sieci takich właśnie magazynowych obiektów, które pozwalają na szybszą obsługę klientów. Do tej pory Nissan Poland sprzedał (przez 10 lat działalności) ponad 55 tys. samochodów w Polsce.

— Polski rynek ma nadal ogromny potencjał, a otwarcie nowej placówki przez firmę Nissan ma umocnić pozycję marki na tym terenie — twierdzi Kazunori Namekata.

Zdaniem prezesa MA & CME, największym sukcesem Nissana w Polsce jest stale rosnąca popularność modelu Almera.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Krzysztof Kluska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Nissan otworzył nowy magazyn