Czytasz dzięki

Nokia ostrzega przed Microsoftem

TR
opublikowano: 14-03-2013, 10:13

Nokia nie wierzy zapewnieniom Steve’a Ballmera, że prowadzona przez niego spółka nie prowadzi prac nad stworzeniem własnego smartfona – informuje portal Business Insider.

Ballmer publicznie oświadcza, że Microsoft nie prowadzi i nie ma zamiaru podjęcia prac nad konstrukcją smartfonu. Innego zadania jest największy partner Microsoftu w sektorze urządzeń mobilnych Nokia. Fiński koncern ostrzega inwestorów, że Nokia może w niedługim czasie zmierzyć się z silniejszą konkurencją, w tym z Microsoftem, który już stworzył, bądź zamierza wyprodukować smartfona.

Zobacz więcej

Nokia nie wierzy zapewnieniom Steve’a Ballmera, że prowadzona przez niego spółka nie prowadzi prac nad stworzeniem własnego smartfona

Nokia informuje także, iż po tym, jak spółka postawiła na współpracę z Microsoftem, Finowie nie posiadają „Planu B”.

Microsoft płaci Noki 1 mld USD rocznie, za wsparcie technologiczne przy produkcji smartfonów wyposażonych z systemem operacyjnym Windows.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane