Nowe assistance dla flot

SW
opublikowano: 11-04-2012, 00:00

Pakiet Donoria Flota Assistance zapewni pomoc, pojazd zastępczy, infolinię motoryzacyjną i nieodpłatne dostarczenie paliwa.

Europ Assistance oraz Donoria oferują nowy pakiet ubezpieczeniowy razem z assistance dla flot. Produkt dostępny jest w trzech wariantach: Basic, Plus oraz VIP Plus. Wszystkie trzy obejmują bezpłatną pomoc w sytuacji wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu. Dostępna jest także naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie do najbliższej stacji obsługi, przechowanie na strzeżonym parkingu, odbiór pojazdu po naprawie lub złomowanie. Klienci otrzymają również dostęp do całodobowej infolinii o tematyce motoryzacyjnej, gdzie uzyskać można informacje na temat najbliższych serwisów, drogach, objazdach, natężeniu ruchu itp. Kierowcy, którym zabraknie paliwa, mogą liczyć na jego nieodpłatne dostarczenie.

wszystkich wariantach dostępny jest również wynajem pojazdu zastępczego. Czas wynajmu różni się w zależności od wariantu ubezpieczenia. Ponadto wariant Plus oraz VIP Plus rozszerzone zostały o dodatkowe świadczenia:zakwaterowanie w hotelu, organizację i pokrycie kosztów powrotu do miejsca zamieszkania, a także transport do docelowego miejsca podróży. Centrum alarmowe zorganizuje w tym celu bilety autobusowe lub kolejowe, pokrywając koszty podróży I klasą.

Klienci posiadający wariant VIP Plus otrzymają również dostęp do usług concierge, czyli nieodpłatnej organizacji na życzenie klienta dodatkowych świadczeń, takich jak np. zakup biletów na wydarzenia kulturalne lub imprezy sportowe, zakup i dostarczenie prezentów, organizacja wizyty u fryzjera itp.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu