Nowe technologie w turystyce

PAP
opublikowano: 19-12-2016, 12:50

Polska Organizacja Turystyczna stawia na nowe technologie i młode, kreatywne firmy z pomysłami dla turystyki. Ogłosiła konkurs „New Tech - New Travel”.

Wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi wystartowaliśmy z nową inicjatywą - konkursem technologicznym „New Tech - New Travel”. Jego celem jest poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie w turystyce i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Stawiamy na silną energię i kreatywność młodych firm technologicznych szukających swojego miejsca na rynku.

Konkurs ma przybliżyć przedsiębiorcom turystycznym najlepsze projekty technologiczne oraz nowe trendy w technologiach, natomiast młodym firmom technologicznym wskazywać potencjał i potrzeby branży turystycznej.

Start-upy mogą zgłaszać swoje produkty w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Ważne jest, aby zgłaszane rozwiązania były autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, innowacyjnie wspierały ich rozwój i promocję lub ułatwiały zarządzanie procesami biznesowymi w turystyce. Liczy się nowatorskie spojrzenie na potrzeby zarówno współczesnego turysty jak i firm działających w sektorze turystycznym.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.new.travel.pl.

Zgłoszenia można przesyłać do 16 stycznia 2017 r.

Laureatów będzie można poznać na Oficjalnym Otwarciu Targów TOUR SALON w dniu 17.02.2017 o godz. 12:00, natomiast zwycięskie rozwiązania będą prezentowane w strefie nowych technologii Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu