Czytasz dzięki

Nowe trasy Wizz Air z Poznania i Warszawy

DI, wnp.pl
opublikowano: 12-11-2009, 14:46

W marcu 2010 r. Wizz Air rozpocznie loty z Warszawy do Wenecji Treviso oraz z Poznania do Paryża Beauvais i Mediolanu Bergamo - podaje portal wnp.pl.

28 marca 2010 r. przewoźnik rozpocznie loty z Poznania do Paryża Beauvais i Mediolanu Bergamo, a dwa dni później, 30 marca z Warszawy do Wenecji Treviso.


Na obu nowych trasach z Poznania Wizz Air zaoferuje dwa połączenia tygodniowo, w czwartki i niedziele, natomiast loty z Warszawy do Wenecji będą się odbywały 3 razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz soboty.

Uruchomienie nowego połączenia z Warszawy jest możliwe dzięki dodaniu do warszawskiej bazy czwartego samolotu Airbus A320. Nowa maszyna zostanie dostarczona 23 marca 2010 r.

Już wcześniej Wizz Air zapowiedział uruchomienie od 28 marca 2010 r. lotów do Barcelony i Eindhoven oraz zwiększenie częstotliwości lotów na już istniejących trasach do Londynu Luton, do Rzymu Fiumicino i Bolonii Forli. W marcu 2010 r. w siatce połączeń Wizz Air z Warszawy będzie się znajdowało aż 18 tras.

Na marzec 2010 r. Wizz Air planuje również rozwój swojej bazy we Wrocławiu. 19 marca 2010 r. zostaną uruchomione loty do Eindhoven, Bolonii Forli, Cork, Doncaster-Sheffield i Mediolanu Bergamo, a od 28 marca 2010 r. zwiększy się częstotliwość lotów do Londynu Luton. Ponadto już w grudniu tego roku ruszą loty do Paryża Beauvais, Oslo Torf i Dortmundu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, wnp.pl

Polecane