Nowe usługi na portalu KlientEFL

[SW]
opublikowano: 26-01-2012, 00:00

EFL modernizuje portal KlientEFL. Klienci mogą otrzymywać eFaktury i zarządzać umowami leasingu oraz flotą.

Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) wystartował z nowym pakietem usług w ramach portalu KlientEFL. Portal zyskał nowy wygląd. Klienci mogą teraz łatwiej dotrzeć do potrzebnych informacji, które są przejrzystsze i czytelniejsze. Ponadto dostępne są nowe funkcjonalności. Jedną z nich jest eFaktura.

Będą ją otrzymywać osoby, które korzystają z portalu KlientEFL oraz wypełnią odpowiedni wniosek. Po jego zgłoszeniu możliwe będzie pobieranie dokumentów księgowych w formie PDF. Klient może wybrać sposób informacji o wystawieniu faktury — e-mailowy bądź esemesowy. Portal udostępnia także 18 wniosków posprzedażowych.

Co więcej, dzięki niemu można się komunikować bezpośrednioze specjalistami zajmującymi się realizacją spraw posprzedażowych. Internetowa aplikacja portal KlientEFL umożliwia również zarządzanie zarówno umowami leasingu, jak i flotą samochodową. Klient ma dostęp do historii transakcji na kartach paliwowych oraz do informacji o pozostałym limicie zakupowym.

— Dzięki portalowi klient w każdej chwili, o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu ma dostęp do kluczowych informacji dotyczących zawartych umów, może złożyć wniosek o dokonanie zmian na umowie, zaktualizować swoje dane korespondencyjne, wysłać zapytanie do specjalisty, uzyskując potrzebne informacje, może też śledzić etapy realizacji zgłoszonej sprawy — wylicza Irena Szymańska, dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w EFL.

Marcin Czajkowski, kierownik Centrum Usług Dodatkowych w EFL, dodaje, że jeszcze jedną ważną zaletą nowego portalu jest intuicyjna nawigacja.

— Dotarcie do informacji czy też wypełnienie wniosku wspomagane jest przez pojawiającą się na każdym etapie pomoc — charakterystyczne chmurki. Cały proces jest na bieżąco weryfikowany, a klient ma pewność, że wniosek został wypełniony poprawnie — mówi Marcin Czajkowski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [SW]

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu