Nowoczesne hotelarstwo i tradycje regionu

Materiał partnera
opublikowano: 22-10-2017, 22:00

Czterogwiazdkowy Hotel Uniejów ecoActive&SPA i trzygwiazdkowy Hotel Browar Wiatr w Uniejowie to przykłady innowacyjnego podejścia do nowoczesnego hotelarstwa, łączącego atrybut regionu z doskonałą lokalizacją.

Położenie Hotelu Uniejów eco- Active&Spa na terenie uzdrowiskowej gminy w centralnej części Polski umożliwia szybki i wygodny dojazd praktycznie z każdej części kraju.

Jako nowoczesny obiekt z zapleczem konferencyjno-biznesowym hotel może zaoferować cztery sale konferencyjne, pokój spotkań — VIP room oraz 37 urokliwe i eleganckie pokoje. Uzdrowiskowy klimat w połączeniu z doskonałymi warunkami pobytu gwarantują duży komfort wypoczynku każdemu gościowi. Hotel może się poszczycić znakomitą kuchnią, łączącą nuty międzynarodowe, slowfoodowe i regionalne smaki.

Uniejów to znane uzdrowisko termalne, a charakter ten odzwierciedla oferta Hotelu Uniejów ecoActive&Spa. Strefa Wellness i spa stanowi jego serce i najważniejszy element jego oferty, czym idealnie wpisuje się w zdrowotną moc tutejszych wód. W tej przestrzenimożna wygodnie korzystać z sauny, niewielkiego basenu i jego hydrofunkcji czy z drewnianych balii z wodą termalną, jak również poddać się kojącym zabiegom w gabinetach spa. Sama strefa idealnie wkomponowuje się krajobraz regionu i hotelowy ogród. Dodatkowo w ogrodzie i na tarasach umieszczono trzy całoroczne balie z wodą termalną bogatą w wiele właściwości leczniczych i kuracyjnych. W gabinetach SPA goście mogą zaś się oddać w ręce wysokiej klasy terapeutów wykonujących kilkadziesiąt różnych zabiegów.

Do piwowarskich tradycji odwołuje się położony niedaleko hotelu Browar Wiatr, uzupełniający regionalną ofertę. Oferuje kilka rodzajów naturalnego, niepasteryzowanego i niefiltrowanego piwa, produkowanegowedług tradycyjnej receptury. Browar oferuje również trzy kameralne sale konferencyjne oraz usługi Hotelu Browar Wiatr w Uniejowie z 12 pokojami, z których każdy ma prywatny ogród. Browar Wiatr ma również wspaniałą ofertę kulinarną przygotowywana z wykorzystaniem regionalnych składników — jej smak idealnie komponuje się z oferowanymi tutaj piwami. Sukces Hotelu Uniejów eco- Active&SPA i Hotelu Browar Wiatr w Uniejowie jest doskonałym przykładem wykorzystania atutów lokalizacji i walorów regionu, przełożonych na bogatą ofertę. Jest to z pewnością kierunek, w którym winno podążać nowoczesne i innowacyjne hotelarstwo.

Michał Wiechoczek

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Nowoczesne hotelarstwo i tradycje regionu