Nowy kierunek na biurowej mapie Warszawy

Materiał partnera
opublikowano: 08-11-2017, 15:27
aktualizacja: 08-11-2017, 15:29

NORDKAPP to budynek łączący wysoką jakość i komfort pracy, jak również unikalna lokalizacja będące idealnymi czynnikami wpływającymi na rozwój Twojego biznesu. Budynek oferuje rozwiązania niezbędne w codziennej pracy, a szybki dojazd i konkurencyjne stawki najmu to główne zalety nowego adresu Twojego biura.

NORDKAPP Business Complex jest odpowiedzią na potrzeby Najemców, którzy poszukują zarówno wysokiej jakości powierzchni biurowych jak i magazynowych. Kompleks budynków o łącznej powierzchni 15 000 m2 powstawać będzie etapowo, i składać się będzie z dwóch budynków biurowych i dwóch hal magazynowych.

Pierwszy etap kompleksu - budynek biurowy NORDKAPP został oddany do użytkowania w grudniu 2016 roku. Od tego czasu do budynku wprowadziło się cztery firmy zasiedlając parter oraz pierwsze piętro, pozostała powierzchnia około 2200 m2 czeka na nowych najemców.

Inwestycję NORDKAPP wyróżnia nowoczesna architektura, duże przeszklenia i elegancka recepcja, a wysoki standard wykończenia gwarantuje najwyższy komfort pracy. Wśród elementów wyposażenia wymienić można klimatyzację, podnoszone podłogi z okablowaniem strukturalnym, jak również uchylne okna.

Układ funkcjonalny biura zostanie starannie zaprojektowany we współpracy z najemcą, aby zwiększyć wydajność i w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni. Cały teren wraz z wielostanowiskowym parkingiem naziemnym jest ogrodzony i objęty kontrolą dostępu.

Lokalizacja w pobliżu dużych arterii umożliwia szybkie i wygodne połączenie z centrum miasta i innymi dzielnicami, a bliskość pętli tramwajowej pozwoli pracownikom na maksymalne skrócenie czasu dotarcia do pracy.

Szczegóły najmu:

22 375 60 00

wynajem@ecigroup.eu

http://nordkapp.ecigroup.eu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu