Nowy kompleks we Wrocławiu

Aleksandra Jakubowicz
07-08-2017, 22:00

ColliersInternational został wyłącznym agentem wynajmującym kompleks biurowy Cu Office, który powstaje w centrum Zachodniego Obszaru Biznesu we Wrocławiu.

W jego skład wejdą dwa ośmiopiętrowe biurowce o łącznej powierzchni 23,5 tys. mkw. Ich właścicielami są fundusz REINO Deweloperski FIZ, zarządzany przez REINO Partners, i Grupa Buma. Budynki zaprojektowała Medusa Group. Budowa budynku A ruszyła w maju 2017 r., zakończenie prac zaplanowano na czwarty kwartał 2018 r., budynek B ma być gotowy do roku 2019. Do dyspozycji najemców będzie ponad 500 miejsc parkingowych i około 130 stanowisk dla rowerów. Na dachach obu budynków zaplanowano przestronne tarasy z zielenią. Kompleks Cu Office dzięki budowie zgodnie z wymaganiami BREEAM będzie mógł ubiegać się o certyfikat na poziomie Very Good. — Grupa Buma od lat działa na rynku deweloperskim w Krakowie, gdzie wybudowała 200 tys. mkw. powierzchni biurowej i kilkanaście osiedli mieszkaniowych. Nasze doświadczenia z współpracy z firmami z sektora nowoczesnych usług dla biznesu postanowiliśmy przenieść na pierwszy poza Krakowem projekt deweloperski Cu Office — powiedział Konrad Dziewoński, prezes Grupy Buma.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Jakubowicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Nowy kompleks we Wrocławiu