Nowy Styl nad Zatoką Perską

BAM
opublikowano: 08-02-2018, 09:31
aktualizacja: 08-02-2018, 09:33

Wytwórca mebli do biur i miejsc użyteczności publicznej ma spółkę w Dubaju. To ciąg dalszy podboju Bliskiego Wschodu

Stylis Dubai to podmiot, w którym Grupa Nowy Styl ma 60 proc. udziałów, a pozostałe 40 proc. należą do firmy Stylis z Arabii Saudyjskiej. Nowa spółka handlowa ma dostarczać produkowane w zakładach w Polsce meble do hoteli w krajach Zatoki Perskiej.

Adam Krzanowski, prezes Grupy Nowy Styl
Zobacz więcej

Adam Krzanowski, prezes Grupy Nowy Styl ARC

Produkty będą oferowane pod znaną w regionie marką Stylis. Meble z tym logo – wyposażenie sypialni i apartamentów, stref recepcyjnych, kawiarni i restauracji oraz sal konferencyjnych – znajdują się w wielu hotelach w tej części świata, m.in. w Radisson Blue, Casablanca Grand Hotel, Bay La Sun Emaar, Views, Rawda Suites czy Park Inn.

- W Zjednoczonych Emiratach Arabskich jesteśmy obecni już od kilku lat, w Dubaju mamy własny oddział, a ostatnio blisko współpracowaliśmy z firmą Stylis – mówi  Adam Krzanowski, prezes Grupy Nowy Styl.

W ciągu sześciu ostatnich lat firma wyposażyła 21 cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli z prawie 5,8 tys. pokojami.

- Przewidujemy, że transakcja pozwoli nam zwiększyć sprzedaż o 10-20 mln EUR rocznie – mówi Rafał Chwast, wiceprezes grupy.

W jego opinii międzynarodowy zespół, jaki firma ma teraz w Dubaju, oraz kolejne kontrakty w tym regionie mogą stanowić dobry punkt wyjścia dla dalszej ekspansji do państw Afryki i Indii.

Grupa Nowy Styl istnieje od 1992 r. i od początku eksportuje swoje produkty. Zaczynała od sprzedaży na Ukrainę, Litwę, Słowację, do Czech oraz Rosji. Dziś ma odbiorców na całym świecie. Jej meble oferowane są pod siedmioma markami: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Sitag, Forum Seating oraz Stylis.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: BAM

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy