Nowy szef detalu w Orlenie

[PJ]
opublikowano: 24-12-2008, 06:30

Marek Podstawa zastąpi na stanowisku szefa sprzedaży detalicznej zwolnionego Williama Kozika. Musi mu co najmniej dorównać.

W sierpniu „PB” informował jako pierwszy o zmianach na dyrektorskich stanowiskach w PKN Orlen. Jedną z osób, którą nowy zarząd spółki „wytypował” wtedy do odejścia wraz z końcem roku był William Kozik, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej. Znalezienie jego następcy było jedną z kluczowych spraw dla koncernu, gdyż detal to strategiczny segment dla płockiego koncernu. Od kilku miesięcy trwały więc poszukiwania jego następcy.

I udało się. Według nieoficjalnych informacji, wraz z początkiem roku  stanowisko to objąć ma Marek Podstawa, pracujący obecnie w amerykańskiej centrali koncernu ConocoPhillips (firmy, która do niedawna miała także i w Polsce siec stacji paliw Jet).

Kim jest Marek Podstawa i jakie ma doświadczenie? Jakie stoją przed nim wyzwania? Czytaj w środowym Pulsie Biznesu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [PJ]

Polecane