NSK Steering mistrzem polski branżowców w piłce nożnej

DI
04-11-2009, 14:29

W Toruniu zakończyły się dziewiąte mistrzostwa Polski branży telekomunikacyjnej, IT i elektronicznej w halowej piłce nożnej. Zwyciężyła ekipa NSK Steering, w finale pokonując innego debiutanta w rozgrywkach – LG Electronics Mława.

picturegallery.9464426f-9ecb-4d31-8d23-6bfbbe3fb214

W mistrzostwach uczestniczyło 20 ekip. Trzecie miejsce zajęła drużyna Technisat Digital, która przed rokiem uplasowała się na drugiej pozycji, po zwycięstwie 3-2 nad Sage. W finale,  gdy wszyscy czekali już na rzuty karne rozstrzygające o tytule, padła zwycięska bramka zdobyta przez NSK Steering. Królem strzelców turnieju został Kornel Helczyk (Technisat) z 15 trafieniami.

Organizatorem mistrzostw jest  firma Greensport. Partnerem rozgrywek jest „Puls Biznesu”.