Nowe podmioty na liście ostrzeżeń publicznych KNF

  • PAP
opublikowano: 09-03-2018, 13:38
aktualizacja: 09-03-2018, 13:43

Netmore sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, Seremar sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Mane Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Butrans sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i Nescom Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - to nowe firmy, wpisane przez KNF na listę ostrzeżeń publicznych - poinformował rzecznik KNF Jacek Barszczewski.

Z komunikatu rzecznika wynika, że w piątek na listę ostrzeżeń publicznych KNF zostały wpisane nowe podmioty, a wszystkie wpisy dotyczą kierowanego przez UKNF zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności maklerskiej bez zezwolenia KNF).

Te wpisane podmioty to: Netmore sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, Seremar sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Mane Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Butrans sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Nescom Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Prowadzona przez KNF lista ostrzeżeń jest zbiorem podmiotów, w stosunku do których Komisja zgłasza zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Celem listy ostrzeżeń publicznych jest alarmowanie społeczeństwa oraz podmiotów gospodarczych o konieczności zachowania większej ostrożności podczas kontaktów z tymi podmiotami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu