O kobiecym biznesie w Krakowie

  • Marta Bellon
09-11-2012, 00:00

13 listopada w krakowskim urzędzie miasta odbędzie się konferencja pod hasłem „Kobiety w biznesie. Lokalne wyzwania, europejskie szanse” oraz warsztaty biznesowe dla pań organizowane przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie adresowane jest do kobiet zarówno prowadzących działalność gospodarczą, jak i tych, które dopiero myślą o jej założeniu. Zostaną na nim przedstawione wyniki analizy aktywności oraz udziału kobiet w zarządach i radach nadzorczych polskich i brytyjskich firm, uczestniczki będą miały też okazję poznać praktyczne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz dowiedzieć się, jak z sukcesem łączyć biznes z rodziną. Po zakończeniu sesji plenarnej odbędą się warsztaty, na których będzie mowa m.in. o tym, jak skutecznie rozpocząć własny biznes, gdzie szukać finansowania, jak się promować i zdobywać rynki zagraniczne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / O kobiecym biznesie w Krakowie