O Rankingu

WK
opublikowano: 03-11-2008, 00:00

Jeżeli uważają Państwo, że te strony "Pulsu Biznesu" są wyjątkowo mo-

notonne, to mają Państwo rację, ale tylko jeśli chodzi o ich stronę graficzną. Zamieszczone poniżej tabele zawierają bowiem zestawienie firm nominowanych do tytułu "Filar Polskiej Gospodarki". Merytorycznie więc to zbiór niezwykle interesujący, bo prezentuje najlepsze firmy z wszystkich regionów naszego kraju.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowany przez "Puls Biznesu" we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun Bradstreet. Jego cel to promowanie przedsiębiorstw ważnych dla całej gospodarki i dla regionów, w których działają.

Nasz ranking tym różni się od wielu innych, że prezentuje firmy niekoniecznie największe czy najbogatsze, ale odgrywające czołową rolę w poszczególnych województwach. Jego cechą szczególną jest także to, że o ostatecznym kształcie zestawienia decydują i zwycięzców wybierają sami czytelnicy "Pulsu Biznesu".

Firmy, które zdobędą tytuł "Filar Polskiej Gospodarki 2008", wyłaniamy w dwóch etapach. Najpierw wywiadownia Dun Bradstreet przygotowała 17 prezentowanych poniżej list nominowanych do tytułu Filar Polskiej Gospodarki 2008 (po jednej dla każdego województwa i dla Warszawy).

Dziś zaczynamy drugi etap i zachęcamy Czytelników do oddawania głosów na ich faworytów. Głosować można na trzy sposoby. Pierwszy to wysłanie pod numer 7037 wiadomości SMS o treści FILARY (kropka) i czterocyfrowy kod przedsiębiorstwa — np. "FILARY. 5511". Drugi sposób to głosowanie za pośrednictwem strony internetowej filary. pb. pl. Trzeci (dostępny dla wybranej grupy urzędów państwowych) to odesłanie wypełnionego formularza, przysłanego przez redakcję "Pulsu Biznesu". Głosować można do 14 listopada 2008 r. Wyniki plebiscytu opublikujemy 11 grudnia 2008 r. w specjalnym dodatku do "Pulsu Biznesu". 10 grudnia w Warszawie odbędzie się gala finałowa, w trakcie której nagrodzimy 17 zwycięskich firm — liderów regionów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu