Obwód Kaliningradzki w granicach Polski... ZNOWU

ŁO
09-04-2010, 09:43

W okresie świątecznym informowaliśmy o  mapce Polski na stronie Deutsche Bahn, która w granicach naszego kraju umieszcza Obwód Kaliningradzki. Okazuje się, że taka sama mapa została użyta przez Forda. Czy nikt nie poinformował Polaków o zmianie granic?

Koncern Forda uruchomił stronę internetową promującą limitowaną serię Forda Focusa RS 500 - focusrs500.com.

Supermocna wersja już i tak mocnego auta powstała w liczbie zaledwie 500 egzemplarzy i szybko się wyprzedała. Na stornie jest mapka wskazująca kraje, w których zamówiono samochody. W Polsce Ford sprzedał 10 takich maszyn.

Ciekawsza jest jednak słynna już mapka użyta do zaprojektowania grafiki na stronie. Polska została tam poszerzona o Obwód Kaliningradzki. To drugi taki przypadek w ostatnim czasie. Podobny błąd popełniła niemiecka Deutsche Bahn.

Wszystkich czytelników informujemy, że żadne zmiany na mapie Polski nie zaszły. Obwód Kaliningradzki nadal jest poza granicami naszego kraju.


Obwód Kaliningradzki w granicach Polski... ZNOWUObwód Kaliningradzki w granicach Polski... ZNOWU

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Obwód Kaliningradzki w granicach Polski... ZNOWU