Od pomysłu do patentu

SACH
opublikowano: 30-07-2012, 00:00

SZKOLENIE

Fundacja JWP „Masz Pomysł? Masz Patent. Masz Zysk!” zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie szkoleniowe „Markowe czy podrobione? Podróbki i naruszenia znaków towarowych i wzorów przemysłowych”.

Warsztaty odbędą się 21 września we Wrocławiu. Są one przeznaczone dla kadry zarządzającej MSP, ale udział mogą wziąć także inne osoby zainteresowane tematyką ochrony własności intelektualnej i przemysłowej. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., jakie są naruszenia znaków towarowych i wzorów przemysłowych, poznają definicję podróbki i metody współpracy ze służbami celnymi dotyczące ochrony na granicy.

Szkolenie we Wrocławiu jest częścią cyklu warsztatów „Wygrywaj bez podróbek — Nie kradnij cudzych pomysłów!” organizowanych przez fundację JWP. Kolejne spotkanie w ramach cyklu odbędzie się w październiku w Warszawie. Więcej informacji o szkoleniu: www. jwp-fundacja.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu