Odkryj swobodę drukowania w chmurze

opublikowano: 05-02-2013, 10:44

Urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety, cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników. Oprócz rozrywki wykorzystujemy je także do pracy. Dlaczego więc, żeby wydrukować wzór umowy, notatki albo inne dokumenty na ważne spotkanie mielibyśmy szukać komputera podłączonego do drukarki?

 

Zamiast tracić na to czas lepiej jest skorzystać z druku w chmurze, które zapewniają usługi e-Print. Usługi ePrint oraz ePrint Home & Biz dają Ci możliwość drukowania z każdego miejsca, w którym się znajdujesz i masz połączenie z Internetem i e-mailem.

 

Co jest potrzebne, żeby skorzystać z tych usług? Po pierwsze, tablet lub smartfon połączony z internetem i e-mailem. Po drugie, drukarka połączona z chmurą. I to wszystko.

- Drukowanie z wykorzystaniem chmury ma wiele zalet przede wszystkim w biznesie – podkreśla Adam Pawłowski PPS Category Manager, HP Polska. - Dzięki wykorzystaniu tej technologii możemy drukować dokumenty z każdego miejsca, w którym się znajdujemy i mamy połączenie z internetem. Ma to zastosowanie np. w przypadku pracowników terenowych, którzy w razie potrzeby wydruku dokumentów mogą zlecić to zadanie zdalnie, np. w najbliższej placówce lub firmie zewnętrznej - zauważa.

HP ma w swojej ofercie szereg drukarek, które zapewniają możliwość szybkiego, łatwego i przede wszystkim mobilnego drukowania z chmury. Jedną z nich jest nowa drukarka HP Officejet Pro 8600.  HP Officejet Pro 8600 to bezprzewodowe, wydajne i szybkie kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dedykowane dla małych firm. Bezprzewodowa łączność z siecią możliwa jest dzięki wbudowanej karcie sieciowej Ethernet lub połączeniu przez interfejs USB Hi-Speed. Oprócz obsługi sieci bezprzewodowej i drukowania mobilnego bezpośrednio z urządzeń iPad®, iPhone® lub iPod touch®, urządzenie zapewnia profesjonalną jakość kolorowych dokumentów i niższy o 50% koszt wydruku jednej strony w porównaniu z drukarkami laserowymi. Wkłady atramentowe HP Officejet pozwalają drukować dokumenty odporne na blaknięcie, wodę i markery, ich dodatkowym atutem jest przystępna cena. Urządzenie charakteryzuje się także wysoką wydajnością, miesięczny cykl pracy drukarki może wynieść aż do 25 000 stron. Intuicyjny ekran dotykowy zapewnia szybki dostęp do aplikacji biznesowych, formularzy oraz klawiszy sterujących aplikacjami. Posiada także funkcję CopyCrop, która pozwala na łatwe tworzenie i drukowanie jednostronnych kopii dwustronnych dokumentów identyfikacyjnych.

Na rynku dostępna jest także wersja HP Officejet Pro 8600 Plus, która posiada nieco wyższą prędkość druku, kopiowania i skanowania oraz większy wyświetlacz.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane