Odkurzanie najmilszych wspomnień

Piotr Rączyński
opublikowano: 27-11-2009, 00:00

Święta Bożego Narodzenia są dla mnie bardzo ważnym momentem w roku. Z biegiem lat ten wyjątkowy czas nic nie traci ze swej magii — tak jak kochałem Święta w dzieciństwie, tak kocham je i dziś.

To taki okres, kiedy jestem tylko z rodziną i najbliższymi. Jesteśmy wtedy całkowicie dla siebie, zapominamy o pracy, pośpiechu, codziennych sprawach i troskach — czas tylko dla nas. Często podróżuję, więc takie wspólne chwile bardzo cenię i czekam na nie. Na co dzień również przywiązuję dużą wagę do życia rodzinnego, nie zawsze jednak mamy okazję siadać w komplecie przy stole, w spokoju porozmawiać i jeść ulubione potrawy. A tak jest w czasie Świąt.

Sprzyja temu zimowa aura, która wręcz zaprasza, by posiedzieć przy kominku, odkurzyć najmilsze wspomnienia albo wspólnie snuć plany. Mam wtedy poczucie, że wszystko jest na miejscu, że sprzyja nam los, zmierzamy we właściwym kierunku i — najważniejsze — wciąż jesteśmy razem. Patrzę na żonę, dorastającą córkę i cieszę się, że udało mi się zbudować firmę Apart i mogę podarować im biżuterię w ten magiczny czas... Tak właśnie dla mnie wyglądają najbardziej wyjątkowe i cenne Święta.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Rączyński

Polecane