Odlewnie <ODPL.WA> raport bieżący nr 8/2004 powołanie członków Rady Nadzorczej

14-04-2004, 10:58

Odlewnie <ODPL.WA> raport bieżący nr 8/2004 powołanie członków Rady Nadzorczej RAPORT BIEŻĄCY NR 8/2004 POWOŁANIE CZŁONKÓW RADY NADZORCZEJ
Zarząd Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE z siedzibą w Starachowicach informuje, że w dniu 13 kwietnia 2004 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki powołało pięcioosobową Radę Nadzorczą Spółki następnej kadencji. W skład Rady zostali powołani:
1. Pani Maria Chmielewska,
2. Pani Józefa Famielec,
3. Pan Jacek Jaroszek,
4. Pani Ewa Majkowska.
5. Pan Roman Wrona,
1.Maria Chmielewska
lat 45, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie - specjalizacja organizacja i zarządzanie. W latach 1982 - 1992 była zatrudniona w Fabryce Samochodów Ciężarowych w Starachowicach jako Specjalista ds. Analiz Ekonomicznych i Specjalista ds. Organizacji. Od 1992 roku jest pracownikiem Banku PEKAO S.A. I i II Oddział w Starachowicach. W chwili obecnej pełni funkcję Dyrektora Oddziału banku PEKAO S.A. Jest Członkiem Rady Nadzorczej MATRANS S.A. w Starachowicach. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej i nie jest członkiem organu kapitałowej spółki konkurencyjnej oraz nie jest wpisana w rejestrze dłużników niewypłacalnych.
2. Józefa Famielec
lat 53, profesor zwyczajny nauk ekonomicznych, zajmuje sie w szczególności związkami integracyjnymi przedsiębiorstw, strategią rozwoju i finansowania przedsiębiorstw, strategiami ekologicznymi przedsiębiorstw, stratami i korzyściami ekologicznymi, systemami finansowania ochrony środowiska w Polsce i UE, instrumentami ekonomicznymi ochrony środowiska, funkcjonowaniem przedsiębiorstw różnych sektorów. Od 1974 roku pracownik naukowy Akademii Ekonomicznej w Krakowie, obecnie prodziekan Wydziału Finansów a także Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie i Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Jest członkiem Państwowej Rady Ochrony Środowioska przy Ministrze Środowiska, przewodnicząca Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie, ekspert Kongresu Budownictwa Polskiego, członek PTE, Stowarzyszenia Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej i nie jest członkiem organu kapitałowej spółki konkurencyjnej oraz nie jest wpisana w rejestrze dłużników niewypłacalnych.
3. Jacek Jaroszek
lat 45, jest magistrem inżynierem hutnikiem o specjalności - odlewnictwo, absolwentem Politechniki Częstochowskiej, w latach 90-tych ukończył specjalistyczne kursy z zakresu zarządzania firmą, controlingu i wdrażania systemów jakości. Od 1984 roku zatrudniony w FSC w Starachowicach a następnie w spółce ODLEWNIE POLSKIE S.A. na stanowisku kolejno: Technolog,Mistrz ds. modernizacji, Kierownik Odlewni Żeliwa, Kierownik Odlewni Żeliwa i Staliwa, Dyrektor Organizacji Produkcji i obecnie Szef Zespołu Odlewni. Przewodniczący i członek wielu Rad Nadzorczych.Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej i nie jest członkiem organu kapitałowej spółki konkurencyjnej oraz nie jest wpisana w rejestrze dłużników niewypłacalnych.
4.Ewa Majkowska
lat. 34, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, kierunek matematyka, Studium Podyplomowego z Informatyki na Politechnice Świętokrzyskiej, Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, ukończyła Studia Doradców Prawnych, obecnie jest doktorantem wydziału zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada świadectwo Kwalifikacyjne na Usługowe Prowadzenie Ksiąg Handlowych, doradca podatkowy, biegła sądowa w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Kielcach w zakresie rachunkowości, księgowości i doradztwa podatkowego. Jest członkiem Staropolskiej Izby Przemysłowo - Handlowej i Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Od 1993 roku prowadzi Kancelarię Doradcy Podatkowego Biura Rachunkowego MEDAR. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej i nie jest członkiem organu kapitałowej spółki konkurencyjnej oraz nie jest wpisana w rejestrze dłużników niewypłacalnych.
5.Roman WRONA
lat 61, Profesor dr. hab. nauk technicznych, absolwent Wydziału Odlewnictwa Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Od 1977 roku pracownik naukowy Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie, od 2000 roku Kierownik Katedry Mechanizacji, Automatyzacji i Projektowania Odlewni, w okresie od 1990 d0 1996 roku pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Promocji Odlewnictwa i Zakładów Odlewniczych od 1975 roku Rzeczoznawca Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich, nadto uczestniczy w pracach Sekcji Teorii Procesów Odlewniczych Komitetu Metalurgii PAN, Komisji Odlewnictwa PAN. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej i nie jest członkiem organu kapitałowej spółki konkurencyjnej oraz nie jest wpisana w rejestrze dłużników niewypłacalnych.
Data sporządzenia raportu: 14-04-2004

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Odlewnie &lt;ODPL.WA&gt; raport bieżący nr 8/2004 powołanie członków Rady Nadzorczej