Odpowiedzialni na start

SACH
opublikowano: 26-11-2018, 22:00

Realizujesz działania społecznie odpowiedzialne? Możesz zgłosić je do raportu "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki".

Przygotowujące go Forum Odpowiedzialnego Biznesu właśnie rozpoczęło nabór praktyk do najnowszego zestawienia. Przypomnijmy — ten raport jest co roku największym w Polsce przeglądem odpowiedzialnego biznesu. W ubiegłej edycji prawie 180 firm zgłosiło do niego ponad tysiąc praktyk. Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” ukaże się po raz 17. Na główną część publikacji składają się działania i inicjatywy firm z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Do raportu można zgłaszać praktyki nowe i długoletnie.

Nowe — to przykłady działań CSR dotychczas niepublikowane w żadnym z raportów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a realizowane w 2018 r. Natomiast praktyki długoletnie opisano przynajmniej raz w dotychczasowych raportach i są lub były one kontynuowane też w tym roku. Praktyki można rejestrować poprzez formularz na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/ raport2018/.

Nie ma ograniczeń w liczbie przesyłanych praktyk. Zgłoszenie oraz publikacja są bezpłatne.

9.01 Do tego dnia można zgłaszać praktyki do najnowszego raportu FOB.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu