OF: dziś obserwuj Bioton i BZWBK

Open Finance
04-02-2008, 10:33

 

Bioton – na wykresie spółki zarysowała się formacja podwójnego dna, która sugeruje odwrócenie trendu spadkowego, oraz potencjał ewentualnego odbicia na poziom 1,70 PLN. Aby tam dojść, spółka musiałaby przełamać opór rocznego trendu spadkowego, wyznaczony przez szczyty z tego okresu (obecnie to poziom 1,21 PLN). Pozytywnymi sygnałami są luka hossy, utworzona 25 stycznia, oraz sygnał kupna wygenerowany przez DMI.

BZWBK – po wzrostach z końcówki ubiegłego tygodnia kurs akcji banku jest najwyżej od dwóch tygodni. Jednocześnie MACD i RSI wygenerowały sygnały kupna. To dosyć jednoznacznie sugeruje, że jak na razie przecena walorów banku się skończyła i można liczyć na odbicie. Jego potencjalny zasięg wyznaczają poziomy 202 PLN i 224 PLN, które są też oporami przed dalszym wzrostem ceny akcji spółki.

BiotonBZ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Open Finance

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / OF: dziś obserwuj Bioton i BZWBK