OF: Dziś obserwuj PBG i Prokom

Open Finance
opublikowano: 13-12-2007, 09:28

 

PBG - kurs od tygodnia waha się w przedziale poziomów 38 proc. i 50 proc. zniesienia (fibonacciego) poprzedniej fali spadkowej. Jak na razie górny opór na 345 PLN okazał się zbyt silny i na wzroście do niego odreagowanie z ostatniego miesiąca może się zakończyć, tym bardziej że DMI wygenerował sygnał sprzedaży. Niemniej, sygnałem kupna będzie dopiero przełamanie oporu 360 PLN, a sprzedaży spadek poniżej 320 PLN.

Prokom - kurs spółki porusza się w formacji klina i ponieważ wahania są już bardzo niewielkie, na najbliższych sesjach można spodziewać się wybicia. Wspomniana formacja jest z reguły przystankiem w kontynuacji poprzedniego trendu, jednak ponieważ kurs poruszał się wcześniej w trendzie bocznym ciężko jest wyrokować, w która stronę wybicie nastąpi. Pewną wskazówką może być MACD, który wygenerował w tym tygodniu sygnał kupna.

PBGProkom

PBGProkom
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Open Finance

Polecane