OF: Dziś zwróć uwagę na PGNiG i Cersanit

Open Finance
opublikowano: 06-12-2007, 09:27

 

PGNiG - od dwóch tygodni porusza się w stabilnym trendzie wzrostowym, co najpierw można było uznać za odreagowanie, jednak po przebiciu na wczorajszej sesji zniesienia 62 proc. poprzedniej fali spadkowej zamieniło się w trend główny. Potwierdzają to wskaźniki MACD i DMI oraz wysokie obroty na wspomnianej sesji. Najbliższym oporem jest poziom 6,00 PLN, który stoi na przeszkodzie do ustanowienia nowych rekordów przez spółkę.

Cersanit - kurs pozostaje powyżej ważnego poziomu 36,60 PLN (wyznaczonego przez dołek z 21 sierpnia), który przełamał w ostatni piątek przy bardzo wysokich obrotach i teraz walczy z oporem na 39,00 PLN (zniesienie 62 proc. fali spadkowej), od którego odbił się na wczorajszej sesji. Szansa na kontynuację trendu wzrostowego jest spora, o czym świadczy bardzo płytkie odreagowanie silnych wzrostów z ubiegłego tygodnia oraz wskaźnik DMI, który wygenerował ostatnio sygnał kupna.

PGNiGCersanit

PGNiGCersanit
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Open Finance

Polecane