OF: dzisiaj obserwuj BRE i BZWBK

Open Finance
opublikowano: 21-01-2008, 10:35

 

BRE Bank – po ostatnich spadkach kurs broni się na wsparciu w okolicach 386 PLN, które jest wyznaczone przez zniesienie 62 proc. fali wzrostowej trwającej od czerwca 2006 roku do października 2007 roku. Za obroną tego wsparcia przemawia spore wyprzedanie pokazywane przez MACD i RSI, przeciwko natomiast fatalne nastroje na światowych rynkach, które dziś rano przyczyniły się do blisko 4-proc. spadków w Azji.

BZWBK – jest w podobnej sytuacji, jednak ponieważ euforia z ostatnich lat nie udzieliła się jego kursowi w takim stopniu jak w przypadku BRE Banku, stąd i odreagowanie jest płytsze - ostanie spadki wymazały 50 proc. wzrostów od drugiej połowy 2004 roku. Ważnymi wsparciami są poziomy 195 PLN i 168 PLN, natomiast przy wzrostowym odreagowaniu od spadków (RSI wygenerował sygnał kupna) kurs napotka silny opór na poziomie 210 PLN.

BREBZWBK

BREBZWBK
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Open Finance

Polecane