OF: poinformowali przed sesją

Open Finance
14-12-2007, 09:49

Informacje ze spółek opublikowane przed piątkową sesją na GPW.

Hutmen - podpisał umowę z Mennicą Polską na dostarczenie krążków monetarnych przed podmiot zależny - Walcownię Metali Dziedzice. Wartość umowy ustalono na 47,6 mln PLN, a jej termin realizacji na grudzień 2008 roku.

Hawe - spółka Presto (jeden z głównych udziałowców) wycofała swój kapitał z Hawe sprzedając 1.036.513 akcji za łącznie 10,3 mln PLN, które stanowią 22 proc. kapitału zakładowego.

Arteria - prezes zarządu kupił 1.327 akcji spółki po cenie 23,50 PLN za jedną.

BRE Bank - osoba zobowiązana sprzedała 275 akcji banku po cenie 530 PLN.

Jago - w wyniku dokonanych transakcji jeden z głównych udziałowców spółki (Park Bronisze) zmniejszył zaangażowanie o 300.000 akcji wartych 0,75 mln PLN.

Qumak-Sekom - rozwiązał umowę na świadczenie usług brokerskich z Domem Maklerskim PKO BP i wycofał swoje środki ulokowane na rachunku inwestycyjnym w tym podmiocie.

Kopex - spłacił 3 pożyczki zaciągnięte od swojego podmiotu zależnego Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne.

Stormm - nie będzie informował o zajętych pozycjach na kontraktach terminowych pod warunkiem, że ich wielkość nie przekroczy 2.500 kontraktów. Zarząd motywuje to wzrostem wielkości aktywów spółki.

Łukasz Mickiewicz, analityk Open Finance

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Open Finance

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / OF: poinformowali przed sesją