OF: zwróć uwagę na Agorę i TP SA

Open Finance
opublikowano: 11-01-2008, 09:29

 

Agora - na czwartkowej sesji kurs spółki z impetem przełamał wsparcie na poziomie 50,00 PLN spadając o blisko 6 proc. przy bardzo wysokich obrotach. Wybicie z konsolidacji, w której znajduje się wykres od ponad 4 miesięcy w dół jest naturalnie sygnałem sprzedaży, który potwierdza wskaźnik DMI. W tej sytuacji, następnym poziomem wsparcia jest 47,00 PLN, natomiast oporami poziomy 50,00 PLN i 51,00 PLN.

TP SA - na wczorajszej sesji spółka uratowała się przed przeceną rosnąc przy wysokich obrotach o ponad 2 proc. Wykres wrócił tym samym powyżej poziomu 62 proc. zniesienia poprzedniego trendu wzrostowego i jest szansa, że w najbliższym czasie spółka dalej będzie się zachowywała lepiej od szerokiego rynku. Bardzo pozytywnie wygląda wskaźnik DMI, który sugeruje, że spadki z ostatniego miesiąca były tylko odreagowaniem, a głównym trendem jest tendencja wzrostowa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Open Finance

Polecane