Oferta Mirbudu najkorzystniejsza na prace przy budowie stadionu w Łodzi

ISBnews
opublikowano: 07-11-2013, 09:26

Oferta Mirbudu o wartości 94,4 mln zł okazała się najkorzystniejsza w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na prace przy budowie stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi, podała spółka.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie boiska piłkarskiego z trybuną zachodnią przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

"Wartość oferty brutto spółki wyniosła 94,4 mln zł. W związku z procedurą określoną przez Ustawę Prawo Zamówień Publicznych, umowa może być zawarta w terminie nie krótszym niż 10 dni od dnia przesłania zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty" – czytamy w komunikacie.

Mirbud S.A. działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator we wszystkich segmentach budownictwa. W 2008 roku zadania inwestycyjne w zakresie budownictwa mieszkaniowego w systemie deweloperskim przejęła spółka córka - JHM Development. W 2010 r. do Grupy dołączyła spółka zależna od JHM Development - Marywilska 44, która jest właścicielem i zarządza największym kompleksem hal targowych w obrębie M.S. Warszawy. Do Grupy w 2010 roku dołączyło również Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z Kobylarni. Od 2008 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBnews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu