Oferta sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej

Materiał partnera
opublikowano: 27-10-2017, 09:41
aktualizacja: 27-10-2017, 09:55

Oferuję do sprzedży atrakcyjną i niepowtarzalną nieruchomość pod inwestycje o powierzchni 21 ha, położoną pod Wrocławiem, w miejscowości wypoczynkowej Białe Błoto, gmina Dobroszyce.

Cała działka oddalona jest od najbliższych zabudowań Białego Błota około 500 m, jest otulona lasem i tworzy zieloną wyspę wśród pasma lasów.

Na oferowanej powierzchni znajduje się zarybiony staw leśny o powierzchni 9,5 ha oraz tereny około 10 ha przeznaczone pod budownictwo usługowo-rekreacyjne, mieszkaniowe, gastronomiczne itp. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość budowy piętrowych / do 15 m wysokości / budynków sanatoryjnych, hotelowych oraz mieszkaniowych. Na wydzielonej części działki znajduje się budynek mieszkalno- gospodarczy o łącznej powierzchni 55 m2 Cały teren ma walory parku krajobrazowego, położonego wśród lasów mieszanych z przewagą lasów iglastych, głównie sosnowych.

W tym rejonie otoczonym lasami wielu mieszkańców Wrocławia i nie tylko, wybudowało budynki mieszkalne. Na Białym Błocie kończą się ciągnące od Trzebnicy wzgórza piaskowe zalesione i duże połacie lasów sosnowo-świerkowych, co sprawia, że mamy tu niepowtarzalny mikroklimat uzdrowiskowy.

UŁATWIENIA DLA INWESTORÓW:

  • Nieruchomość znajduje się 20 km od granic Wrocławia i posiada dogodny dojazd m. in. z obwodnicy autostradowej A8 Wrocław – Warszawa,
  • Zwolnienia z opłat z tytułu wyłączenia z gruntów rolnych,
  • Uchwała Rady Gminy Dobroszyce nr VII-24/2011 dla nowych inwestorów zwalniająca od płacenia podatków na okres 5 lat,
  • Atutem jest możliwość budowy budynków 3 piętrowych / do 15 m/ o charakterze hotelowo-sanatoryjnych i mieszkaniowych na powierzchni 10 ha w bezpośrednim sąsiedztwie stawu leśnego rekreacyjno-hodowlanego,
  • Wstępne badania terenu wykazały, że znajdują się na tym terenie źródła wód termalnych
  • Nieruchomość położona w samym sercu lasów, oddalona od zabudowań Białego Błota około 500 m co stanowi jakby zieloną wyspę wśród zieleni leśnej,

Kontakt: +48 601 83 83 64
e-mail: magnatab@wp.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu