OGŁOSZENIE

  • Komunikat partnera
opublikowano: 22-03-2019, 14:59

Na podstawie art. 113 ust. 5 i 6, art. 114 ust. 3 i 4 w związku z art. 124a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2018r., poz. 2204)

Starosta Starachowicki

zawiadamia o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Parszów gm. Wąchock, oznaczonej jako działka nr 451 o pow. 0,37 ha, której stan prawny jest nieuregulowany, poprzez udzielenie zezwolenia PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie ul. Garbarska 21A, 20-340 Lublin PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko – Kamienna na budowę linii napowietrznej niskiego napięcia wraz z zabudową słupa niskiego napięcia i budową przewodów napowietrznych do budynku w związku z planowaną inwestycją pn. „PBW przebudowy linii napowietrznej nN zasilanej ze stacji transformatorowej Parszów 3 oraz nawiązania 15 kW w linii GPZ Podemłynek-Parszów”.

W związku z powyższym, jeżeli w terminie 2 miesięcy od dnia niniejszego ogłoszenia nie zgłoszą się osoby, którym przysługują prawa rzeczowe do opisanej nieruchomości, zostanie wszczęte postępowanie w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Komunikat partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu