Ogłoszenie: Starosta Lidzbarski informuje

  • Materiał partnera
opublikowano: 03-09-2018, 16:47

Że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim ul. Wyszyńskiego 37 ( pokój nr 103A ), w terminie od 19 września do 09 października 2018 r. zostanie wyłożony projekt operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków niżej wymienionych obrębów:

1. Gminy Orneta: Augustyny, Bażyny, Bogatyńskie, Chwalęcin, Drwęczno, Gieduty, Henrykowo, Krosno, Krzykały, Kumajny, Miłkowo, Mingajny, Nowy Dwór, Opin, Osetnik, Wojciechowo.

2. Miasta Orneta: 1, 2, 3,4, 5.

3. Miasta Lidzbark Warmiński: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

Wszyscy zainteresowani mają prawo zapoznać się w podanym terminie z dokumentacją, uzyskać wyjaśnienia, zgłosić do protokołu uwagi i wnioski w tej sprawie.

Niestawienie się w/w terminie i miejscu, nie stanowi przeszkody do prowadzenia dalszych etapów postępowania, zatwierdzenia operatu opisowo-kartograficznego i ujawnienia nowych danych w ewidencji gruntów i budynków.

Starosta Lidzbarski
Jan Harhaj

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu