Czytasz dzięki

Okazje biznesowe czekają w Azji na spożywców

Sylwester Sacharczuk
opublikowano: 20-03-2013, 00:00

Szansą na znalezienie nowych kontrahentów będą dla polskich firm międzynarodowe targi spożywcze w Tajwanie.

Taiwan Trade Center Warsaw zaprasza polskich przedsiębiorców na wyjazd handlowy do Azji. Odbędzie się on w dniach 26-29 czerwca i obejmie tajwańskie Tajpej. Głównym punktem programu będą międzynarodowe targi żywności Food Taipei 2013 organizowane przez Taiwan External Trade Development Council (TAITRA). Polskie firmy z branży mogą się ubiegać o dofinansowanie wyjazdu. Targi Food Taipei odbędą się po raz 23. To jedna z najpopularniejszych imprez w branży — w ubiegłym roku przyciągnęła prawie 2,1 tys. wystawców. Na targach swoją ofertę przedstawią producenci m.in. owoców i warzyw (świeżych i konserwowanych), drobiu, owoców morza, mięsa i przetworzonych wyrobów mięsnych. Nie zabraknie też firm produkujących napoje, oleje jadalne, produkty mleczarskie, mrożonki i przyprawy. W tym samym czasie co Food Taipei 2013 odbywać się będą także pokrewne branżowo imprezy targowe — Foodtech & Pharmatech Taipei 2013, Taiwan Horeca 2013 oraz Taipei Pack 2013. Przedsiębiorcy z sektora zdecydowani na wyjazd mogą dostać dofinansowanie w postaci subsydium na darmowy pobyt w hotelu dla jednej osoby. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy podkreślają, aby nie czekać ze zgłoszeniami na ostatnią chwilę. Osoby jadące w całości na własny koszt mogą się rejestrować na darmowe wejściówki w warszawskim oddziale TAITRA.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aby uzyskać szczegółowe informacje, trzeba skontaktować się z biurem organizatora w Warszawie: Taiwan Trade Center Warsaw tel.: +22 288-82-01 e-mail: e.skrzek@ttcw.it.pl lub warsaw@taitra.org.tw http://warsaw.taiwantrade. com.tw

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy