Okocim: a może wezwanie?

Dariusz Karolak
22-01-2002, 00:00

Do łask powrócił Okocim odrabiając stracony do Żywca dystans. Powstała wczoraj długa biała świeca nie pozostawia złudzeń, że opór dziennej średniej VAMA10, 11,9 został skutecznie pokonany. Zwiększony popyt na Okocim może być również przejawem gdy pod wezwanie. Spółka spełnia wszelkie kryteria, by takiego posunięcia ze strony inwestora strategicznego się spodziewać. Zwyżka jest potwierdzana przez analizę wskaźnikową, chociaż szybkie oscylatory są odrobinę przegrzane. Zasięg górnego wybicia z 5-miesięcznego podwójnego dna wynosi 13,4 zł. Dystans, który do tego poziomu pozostał nie jest imponujący.

Wydaje się, że to dobry pretekst do korekty. Na powrót do linii szyi raczej bym nie liczyć. Za prawdopodobny uznałbym powrót do wnętrza wstęgi tygodniowej, 12,3, po którym korzystna tendencja powinna być kontynuowana.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Okocim: a może wezwanie?