Olejniczak: SLD nie poprze rządu Marcinkiewicza

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 31-10-2005, 13:49

SLD nie poprze rządu Kazimierza Marcinkiewicza - zapowiedział szef Sojuszu Wojciech Olejniczak. "To nie jest nasz rząd i nie będziemy go popierać" - powiedział w poniedziałek PAP Olejniczak.

SLD nie poprze rządu Kazimierza Marcinkiewicza - zapowiedział szef Sojuszu Wojciech Olejniczak. "To nie jest nasz rząd i nie będziemy go popierać" - powiedział w poniedziałek PAP Olejniczak.

Zdaniem szefa SLD, rząd Marcinkiewicza jest "co najmniej dziwny". "Ten rząd wiele już stracił zanim powstał, stworzył wrażenie swojej tymczasowości i nie będzie sprawnie działał" - dodał.

Olejniczak uważa, że to nie będzie "najszczęśliwszy rząd dla Polski". Jak podkreślił, gabinet, który nie ma stabilnej większości w parlamencie, będzie często napotykał na problemy.

Według szefa SLD, nie ma możliwości, aby Sojusz zmienił zdanie w sprawie poparcia rządu po wysłuchaniu expose Marcinkiewicza w Sejmie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane