On zatrudnia: Praca dla specjalistów IT w Szczecinie i Wrocławiu

DCZ
opublikowano: 04-03-2011, 00:00

Michał Szostkowski

HR manager, Tieto Poland

Zainteresowanie klientów realizacją projektów IT w Polsce utrzymuje się na wysokim poziomie. Aby sprostać ich wymaganiom, powiększamy zespoły programistów i tworzymy nowe. Zwiększamy liczbę pracowników o kolejnych 400 osób. Odpowiadając na potrzeby projektowe zleceniodawców z branży telekomunikacyjnej czy motoryzacyjnej, zatrudniamy inżynierów oprogramowania z kompetencjami w zakresie języków Java, C/C++, C#, systemu Linux na wszystkich poziomach oraz kierowników projektu, architektów systemów IT i testerów. Ofertę kierujemy do absolwentów i młodych programistów z całej Polski, zachęcając ich do podjęcia pracy w Szczecinie lub Wrocławiu. Oczywiście, oferujemy materialną i organizacyjną pomoc w przenosinach.

Doświadczenia z ubiegłego roku, kiedy zwiększyliśmy zatrudnienie o 260 osób, pozwalają nam wierzyć, że w branży IT zmiana miejsca zamieszkania ze względu na pracę jest możliwa. Na pracodawcy spoczywa jednak obowiązek zapewnienia kandydatowi, poza atrakcyjnym wynagrodzeniem i ciekawymi zadaniami, również dodatkowych benefitów. Przy współpracy z urzędami miast promujemy lokalne społeczności, wpieramy pasje naszych pracowników — zawodowe, sportowe i kulturalne. Tieto Poland zatrudnia ponad 1000 osób w biurach we Wrocławiu, Szczecinie i Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy