Ona zatrudnia: Inżynierowie i specjaliści do laboratorium

DCZ
opublikowano: 12-10-2007, 00:00

Nasza firma wkrótce zacznie w Aleksandrowie Kujawskim budowę największej europejskiej fabryki kosmetyków Olay. Otwarcie planujemy na koniec 2008 r. Stworzymy 300 miejsc pracy. 210 osób zatrudnimy my, a 90 wybrany przez nas podwykonawca.

Już zaczęliśmy rekrutację kadry kierowniczej i specjalistów. Potrzebujemy inżynierów, planerów produkcji, specjalistów do laboratorium mikrobiologicznego. W 2008 r. będziemy zatrudniać osoby ze średnim wykształceniem technicznym do działu produkcji, laboratorium, działu utrzymania ruchu.

Procter & Gamble jest znany na świecie z wysokiego poziomu programów szkoleniowych. Z tych doświadczeń koncernu będziemy korzystać przy rozwoju kadry w nowym zakładzie. Pierwsza grupa przejdzie szkolenia w Polsce i w fabrykach koncernu w innych krajach.

Nasi pracownicy będą wprowadzali najnowocześniejsze systemy zarządzania produkcją i nowoczesną technologią produkcji kosmetyków, z których znana jest nasza firma. Będą też mogli rozwinąć umiejętności przywódcze i pogłębić wiedzę techniczną.

Renata Bogdańska

HR manager fabryki Procter & Gamble w Aleksandrowie Kujawskim

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu