Onet <ONPL.WA> Oświadczenie w sprawie niestosowania przez Spółkę kreatywnej księgowości

Jupiter Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A.
31-10-2002, 17:30

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE NIESTOSOWANIA PRZEZ SPÓŁKĘ KREATYWNEJ KSIĘGOWOŚCI

Raport bieżący nr 70/2002

Zarząd Spółki GRUPA ONET.PL S.A., w związku z opublikowaniem rozszerzonego skonsolidowanego raportu półrocznego Spółki za I półrocze 2002 roku oraz w nawiązaniu do zaleceń zawartych w Uchwale nr 586 Komisji Papierów Wartościowych i Giełd z dnia 13 sierpnia 2002 roku w sprawie prezentacji przez spółki publiczne wyników finansowych w raportach okresowych przekazywanych do publicznej wiadomości, niniejszym przekazuje swoje stanowisko odnośnie wnioskowanego w w/w Uchwale oświadczenia.

Po dokonaniu przez odpowiednie organy zarządzające oraz nadzorcze Spółki GRUPA ONET.PL S.A. oceny prawidłowości przekazywanych do publicznej wiadomości sprawozdań finansowych oświadczamy, że zamieszczone w raportach okresowych dane finansowe są rzetelne, prawidłowe i rzeczywiste, zostały sporządzone i zaprezentowane zgodnie z wymogami właściwych przepisów, a Spółka nie stosowała jakichkolwiek zabiegów księgowych mających na celu sztuczne poprawienie wizerunku jej sytuacji finansowej.

Data sporządzenia raportu: 31-10-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jupiter Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Onet &lt;ONPL.WA> Oświadczenie w sprawie niestosowania przez Spółkę kreatywnej księgowości