Oni was zainspirują

opublikowano: 07-05-2019, 16:03

Zmieniają świat, wprowadzają innowacyjne rozwiązania, zwyciężają.

Na XI Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach i na połączonym z nim European Start-up Days, wystąpią, w ramach projektu „My way. Inspiracje”, osoby z różnymi pasjami i ponadprzeciętną motywacją, które wprowadziły w życie niezwykłe koncepcje i zrealizowały zaskakujące plany.

Wśród nich m.in. artysta i wizjoner Rafał Zięta, który dzięki wynalezionej technologii obróbki stali wprowadził innowacyjne rozwiązania nie tylko do sztuki użytkowej ale i różnych dziedzin przemysłu. Rafał Sonik, pierwszy polski kierowca rajdowy, który stanął na najwyższym stopniu podium morderczego Rajdu Dakar. Kinga Baranowska, himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników w tym Dhaulagiri, Manaslu i Kanczendzondze, na których stanęła jako pierwsza Polka. – „My way. Inspiracje” to kolejny z elementów łączących Europejski Kongres Gospodarczy i European Start-up Days.

Uczestnicy obu wydarzeń będą mogli posłuchać różnych, inspirujących historii - zapewnia Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, organizator EKG w Katowicach. I zachęca do bezpośrednich kontaktów z polskimi wizjonerami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu