Opolskie firmy zapolują na nowych rynkach

opublikowano: 11-04-2019, 22:00

To już ostatni dzwonek dla MŚP z regionu, które chcą zdobyć granty na opracowanie nowych modeli biznesowych i strategii międzynarodowych.

Kilka dni temu Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG) ogłosiło nabór z działania 2.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego („Współpraca gospodarcza i promocja”). W puli jest ok. 13 mln zł.

Dotacje pomogą przedsiębiorcom zdobyć nowych klientów na zagranicznych rynkach. Granty sfinansują udział przedstawicieli biznesu w krajowych i międzynarodowych targach oraz pokazach technologii. Informacje o potencjalnych kontrahentach i klientach z rynków zagranicznych przygotowuje dla opolskich firm Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (COIE) działające przy OCRG.

Przedsiębiorcy nie powinni zwlekać ze składaniem wniosków o dofinansowanie. Mają na to czas tylko do początku przyszłego tygodnia.

WAŻNA DATA

15.04

Do tego dnia MŚP mogą składać wnioski o dotacje z działania 2.4 RPO WO.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.rpo.opolskie.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy