Opowiedz o swojej firmie na łamach Pulsu Biznesu

  • Materiał partnera
opublikowano: 13-04-2019, 15:06
aktualizacja: 18-04-2019, 15:06

W popularnym wśród naszych czytelników programie wideo „Pomysł na biznes” pokazaliśmy już kilkadziesiąt firm z różnych branż. Teraz również masz szansę zaprezentować swoją działalność setkom tysięcy potencjalnych klientów. Wystarczy wziąć udział w konkursie przygotowanym we współpracy z firmą Microsoft.

Wejdź na MamBiznes.pl, wypełnij ankietę i zaprezentuj swoją firmę czytelnikom Pulsu Biznesu

W programie „Pomysł na biznes” od ponad roku pokazujemy firmy z wielu branż, oferujących bardzo  różne usługi. Wybieramy młode i ambitne marki, które dzięki innowacyjnemu pomysłowi podbijają rynkowe nisze.

Opowiadaliśmy już m.in. historię wyjątkowego sklepu z wodą, pierwszego w Polsce salonu przytulania czy perfumerii, w której można skomponować swój własny zapach. Każda z tych firma miała szansę opowiedzieć przed naszą kamerą o początkach własnej działalności, największych wyzwaniach, codziennej pracy i planach na przyszłość, docierając w ten sposób do tysięcy potencjalnych nowych klientów. 

Twoja firma również ma na to szansę! Wspólnie z firmą Microsoft przygotowaliśmy prosty konkurs, w którym główną nagrodą jest udział w programie „Pomysł na biznes”. Wystarczy wypełnić krótką ankietę i napisać w kilku zdaniach na czym polega wyjątkowość Twojej firmy. Z autorem najciekawszego zgłoszenia nagramy specjalny odcinek poświęcony wyłącznie jego działalności.Ponadto odcinek będzie promowany na stronie głównej PB.pl oraz w mediach społecznościowych. Wejdź na stronę ankiety na MamBiznes.pl i zaprezentuj swoją firmę czytelnikom Pulsu Biznesu. 

Zobacz poprzednie odcinki Pomysłu na biznes

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MATERIAŁ PARTNERA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu