Organizacja posiedzeń organów spółek w praktyce

  • Materiał partnera
opublikowano: 13-09-2021, 14:45
aktualizacja: 14-09-2021, 11:03

Przed nami 14. edycja Forum Dyrektorów Działów Prawnych, które odbędzie się w tym roku w formule online. Wśród wielu ciekawych wystąpień na szczególną uwagę zasługuje prezentacja Karola Guździoła oraz Mai Jabłońskiej z zespołu Kancelarii Prawnej Grant Thornton – „Organizacja posiedzeń organów spółek”.

W trakcie wystąpienia, które odbędzie się 23 września o godz. 11.40, eksperci z zespołu Kancelarii Prawnej Grant Thornton opowiedzą między innymi o tym, jak zadbać o tajność głosowania w trybie zdalnym, odpowiedzą też na ważne pytania, jak choćby kto może wziąć udział w walnym zgromadzeniu oraz czy walne zgromadzenie w spółce z o.o. można przerwać. W swojej prezentacji skoncentrują się na praktycznych aspektach organizacji posiedzeń, towarzyszących im problemach oraz dobrych praktykach w omawianym obszarze.

Już dziś zapraszamy na konferencję.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane