Organizatorem był Lloyd’s

Wojciech Surmacz
opublikowano: 29-10-2002, 00:00

W dniach 14 i 15 października 2002 r. jednostka certyfikacyjna Lloyd’s Register Quality Assurance (LRQA) zorganizowała w Poznaniu seminarium na temat jakości i bezpieczeństwa w produkcji żywności. Informacja o seminarium, przekazana „PB” na wyraźną prośbę naszego dziennikarza, zawierała również zaproszenie do bezpłatnego udziału w imprezie, z którego redakcja pozwoliła sobie nie korzystać. Treść zamieszczonej przez nas informacji o seminarium nie spełniła oczekiwań organizatora.

— W dniu 15 września br. w numerze 199 na stronie 26 ukazała się notatka, z której prawdopodobnie w trakcie adiustacji redakcyjnej usunięto nazwę organizatora. Postępowanie takie uważam za niewłaściwe (...). Nie mogę zgodzić się na traktowanie LRQA, które ma charakter manipulacji informacją przez uchybienie zasadzie należytej ścisłości — napisał w liście do redakcji Leszek Sitkowski, dyrektor operacyjny LRQA Polish Business Centre.

Na specjalną prośbę Pana Leszka Sitkowskiego drukujemy zastrzeżenia LRQA. Pragniemy jednak podkreślić, że informację o seminarium opublikowaliśmy z własnej inicjatywy i z myślą o korzyści naszych czytelników. Dlatego z przykrością przyjmujemy zarzuty Lloyd’sa, którego nazwy redakcja „PB” nigdy nie usuwała z żadnego tekstu. Zaistniała sytuacja miała charakter incydentalny i przypadkowy, za co oczywiście przepraszamy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Surmacz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Organizatorem był Lloyd’s