Orion Investment wznawia ofertę publiczną

ISBNews
opublikowano: 30-05-2016, 17:50

Orion Investment wznawia ofertę publiczną akcji serii G. Przyjmowanie zapisów na akcje oferowane w transzy otwartej oraz w transzy inwestorów instytucjonalnych rozpocznie się 8 czerwca, a zakończy 13 czerwca, podała spółka.

Podanie do publicznej wiadomości przedziału cenowego zaplanowane  jest na 7 czerwca, do godz. 8:00. Deklaracje nabycia będą przyjmowane 7 czerwca do godz. 15:00.

Ostateczna cena emisyjna akcji oferowanych i liczba akcji oferowanych będą opublikowane 8 czerwca najpóźniej do godz. 8:00.

Od 8 do 13 czerwca będą przyjmowane zapisy na akcje oferowane w transzy otwartej oraz w transzy inwestorów instytucjonalnych. Planowany termin przydziału i zakończenia oferty to 15 czerwca.

Oferującym akcje jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.

W połowie stycznia Orion Investment zdecydował o zawieszeniu oferty publicznej akcji serii G bez wskazania nowych terminów oferty.

W grudnia ub.r. spółka podała w prospekcie, że oferta publiczna 200 tys. akcji nowej emisji serii G o szacunkowej wartości netto 11,26 mln zł rozpocznie się 18 stycznia od podania przedziału cenowego.

Grupa Orion Investment S.A. to powiązane kapitałowo firmy deweloperskie z siedzibą w Krakowie. W grudniu 2015 r. przeniosła się na rynek główny GPW z NewConnect, na którym była notowana od lutego 2009 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu